Vídeo Assessor

Assempbcn gestoria de Terrassa els ofereix un nou canal de comunicació client-assessor. A partir de 2017 si volen, poden posar-se en contacte per videoconferència mitjançant Skype® amb els nostres assessors. A continuació els hi deixem les adreces de correu a les que poden accedir.

Departament Laboral

Manuel Prados: mprados@assempbcn.com

Lluís Benedicto: lbenedicto@assempbcn.com

Departament Fiscal-Comptable Empreses

Montse Perearnau: mperearnau@assempbcn.com

Mónica Seró: msero@assempbcn.com

Mar González: mgonzalez@assempbcn.com

Departament Fiscal-Comptable Autònoms

Xavier Korres: xkorres@assempbcn.com

Departament Jurídic-Mercantil

Joan Alegre: jalegre@assempbcn.com

Departament Protecció de Dades

Eduard Buzzi: ebuzzi@assempbcn.com

Administració

Verónica García: vgarcia@assempbcn.com

Irina Aguirre: iaguirre@assempbcn.com

Recepció

Mireia Pérez: mperez@assempbcn.com